Комишненський навчально-виховний комплекс

 

Безпека в мережі інтернет
Інтернет-БЕЗПЕКИ та Інтернет-ЕТИКИ.

 

Інтернет дає тобі нову ступінь свободи, яку ні з чим не порівняти. Завдяки Інтернету ти можеш реалізувати себе в будь-якій галузі, заявити світові про свої захоплення, таланти і плани на майбутнє

Для перегляду веб-сайтів використовується спеціальне програмне забезпечення - браузер. Різні настройки браузера покликані зробити користування Інтернетом простим і безпечним.

Способи доступу в Інтернет розрізняються за ступенем надійності. Самим уразливим вважається вихід в Інтернет через громадські комп'ютери або публічні Wi - Fi - мережі. Основний ризик - крадіжка пароля акаунтів соціальних мереж, пошти або електронних гаманців. Тому намагайся не використовувати платіжні системи та інші важливі сервіси під час такого підключення.

 

Робота в Інтернеті робить ваш комп'ютер вразливим до шкідливих програмам - вірусів. Щоб запобігти зараженнюTwenty years ago, for example, most people had not even heard of Microsoft...., дотримуйся таких правил:

 

1. Регулярно оновлюйте браузер, операційну систему і антивірусну базу.

2. Перевіряй адреси сайтів, не завантажуй невідомі файли з розширенням .exe .dll .bat і не переходьте за посиланнями з спливаючих вікон.

3. Якщо твої дії призвели до блокування екрана подозртельными повідомленням, закрий браузер в диспетчері завдань або моніторі активності своєї операційної системи.

4. Завантажуй з офіційних сайтів розробників.

5. У разі неадекватної роботи (пристрій повільно працює, з'являються спливаючі вікна, виконуються незрозумілі платежі) відразу видали його з допомогою останньої версії антивірусної програми.

6. Обирай антивірусні програми, які добре зарекомендували себе і встановлюй лише ліцензійні версії.

7. Не встановлюй на комп'ютер відразу декілька засобів захисту. Програми розпізнають один одного як шкідливе ПЗ і починають конкурувати або взагалі припиняють роботу.

 

1. Не передавай паролі, особисті та фінансові дані електронною поштою, повідомлень чату або спливаючих вікнах сайту.

2. Не переходь за обманними знайомими посиланнями з підозрілих повідомлень - введи URL самостійно або скористайся закладками.

3. Нікому не передавай свій пароль і пам'ятай, що офіційний сайт ніколи не запитає про такий інформації.

4. Завжди повідомляй про підозрілих аркушах або спроби шахрайства.

Підіб'ємо підсумок

Інтернет - глобальний джерело інформації і знань. Це унікальна платформа для спілкування, творчості, створення власних проектів та самореалізації.

Максимально використовуючи можливості Інтернету, намагайтеся звести до мінімуму ризики, пов'язані з викраденням особистих даних і зараження комп'ютера вірусами.

Для цього вибирай безпечні способи підключення до мережі. Стеж за надійністю і секретністю свого пароля.

Повідомляй про спроби шахрайства і пам'ятай, що батьки, вчителі та спеціалісти служби технічної підтримки завжди готові прийти тобі на допомогу

В Інтернеті ти можеш створювати різні віртуальні "я" і таким чином пізнавати, шукати себе.

Однак експериментуючи зі своїм віртуальним чином, пам'ятай, що будь-які дії в Інтернеті можуть безпосередньо вплинути на твою репутацію в реальному житті.

Не потіш себе ілюзіями щодо анонімності в мережі. Будь-яка "закрита" інформація може стати відкритою, а публікації в багатьох спільнотах відкриті від початку. На твою репутацію може впливати і те, яку інформацію поширюють про тебе інші.

Безпечне спілкування дітей в Інтернеті.

 

Ось ще кілька корисних порад:

1. Пам'ятай про "правило бабусі" : перш ніж розмістити матеріал, уяви, що подумала б твоя бабуся, якби побачила цей контент. І не публікуй того, чого не зміг би сказати співрозмовнику в обличчя.

2. Будь ввічливим, не відповідай агресією на агресію. Навіть якщо ти правий, не дозволяй хвилинному гніву показати тебе в невигідному світлі. Тих, хто навмисне тебе провокує і намагається образити, можна проігнорувати, заблокувати або зупинити з допомогою дорослих.

3. Твій профіль у соціальних мережах для роботодавця може стати найкращим резюме. Не соромся розповідати про свої захоплення, професійних досягненнях, про участь у суспільно корисних справах. Нехай інформація, яку роботодавець побачить, покаже твою відповідальність і творчий потенціал.

Контролюй доступ до своєї інформації. Профіль краще зробити закритим, обмежити видимість окремих особистих публікаційОбновлен 19 янв 2017. Создан 14 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Онлайн перекладач
поменять