Комишненський навчально-виховний комплекс

 

День захисника України
День захисника України

14 жовтня для України визначна дата, вже втретє країна вшановує мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу. День, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, дійсно стає одним з найголовніших свят у календарі нової України.

Напередодні свята Дня захисника України в Комишненському НВК пройшла урочиста лінійка, присвячена цьому видатному дню. На свято були запрошені військовослужбовці 28 ОМБр, які з поважних причин не змогли завітати на свято, але вони не залишились без привітання. Учні шостого класу разом з класним керівником завітали на позиції воїнів-захисників, та проспівали пісню «Про Україну».  Спеціально для військовослужбовців кухарі нашого НВК приготували солодкі подарунки у вигляді смачних кексів. В знак подяки від учасників АТО діти отримали цілий ящик з печивом. Незважаючи на погану погоду діти залишились задоволені відвідуванням військовослужбовців.

Хочеться відмітити, що всі учні нашого НВК старанно готувались до лінійки і всі хотіли привітати захисників. Саме тому 10 жовтня в НВК було проведено конкурс патріотичної пісні. На якому всі класи показали свої номери художньої самодіяльності. Зокрема третій клас співали пісню «Україна-мати» та показали танець «Смугляночка», шостий клас показали інсценування пісні «Про Україну». Компетентним журі були відібрані найкращі виступи.

Педагогічний колектив та учні НВК ще раз хочуть привітати захисників та виразити слова подяки за їхню мужність, героїзм у наш непростий час  та побажати міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.

 

 

Дузяк А.В., класний керівник 8 класу

  

 Создан 18 окт 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Онлайн перекладач
поменять