Комишненський навчально-виховний комплекс

«Хвиля безпечного Інтернету – 2016»




Мрієш стати супергероєм? Ласкаво просимо в еру Інтернету. 

 

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначався 9 лютого 2016 року Комишненський НВК долучився до  Всеукраїнської акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

В рамках інформаційного заходу учні та вчителі прослухали корисну інформацію з користування інтеренет-ресурсів.

Володіння новими технологіями дозволяє відкрити цілий світ в усьому його розмаїтті. Ми впевнені, що ти вже випробував на собі «ефект присутності», коли за допомогою Інтернету миттєво зв’язувався з людьми по всьому світу і був у курсі будь-яких подій. Хіба це не дивно?! Кілька кліків — і в твоєму розпорядженні будь-яка інформація, музика або фільми з хмарного сховища даних.

Робота в мережі Інтернет робить комп’ютер уразливим до шкідливих програм – вірусів. Для запобігання зараженню були запропоновані «Правила безпечного користування мережею Інтернет».

З огляду активного використання соціальних мереж учнів ознайомили з правилами поведінки при розміщенні особистої інформації на власних сторінках в мережі та з етикетом спілкування.

Наприкінці інформаційної хвилинки  учні 6, 8 та 9 класів показали сценку, де присутні побачили вплив вірусу на улюблені іграшки, які потрапляють через скачуванні додатки, на їх гаджети через неофіційні джерела. Діти, запам’ятавши правила поводження в Інтернеті, знали, що робити у випадку зараження вірусом свого гаджету, викликали на допомогу Антивірус та разом здолали небажане ПЗ.

Інтернет — глобальне джерело інформації і знань. Це унікальна платформа для спілкування, творчості, створення власних проектів та самореалізації.

Максимально використовуючи можливості Інтернету, намагайтесь звести до мінімуму ризики, пов’язані з викраденням особистих даних і зараженням комп’ютера вірусами.

 

Вчитель інформатики Дузяк А.В.



Создан 15 фев 2016



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Онлайн перекладач
поменять