Комишненський навчально-виховний комплекс

«Хвиля безпечного Інтернету – 2016»
Мрієш стати супергероєм? Ласкаво просимо в еру Інтернету. 

 

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначався 9 лютого 2016 року Комишненський НВК долучився до  Всеукраїнської акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

В рамках інформаційного заходу учні та вчителі прослухали корисну інформацію з користування інтеренет-ресурсів.

Володіння новими технологіями дозволяє відкрити цілий світ в усьому його розмаїтті. Ми впевнені, що ти вже випробував на собі «ефект присутності», коли за допомогою Інтернету миттєво зв’язувався з людьми по всьому світу і був у курсі будь-яких подій. Хіба це не дивно?! Кілька кліків — і в твоєму розпорядженні будь-яка інформація, музика або фільми з хмарного сховища даних.

Робота в мережі Інтернет робить комп’ютер уразливим до шкідливих програм – вірусів. Для запобігання зараженню були запропоновані «Правила безпечного користування мережею Інтернет».

З огляду активного використання соціальних мереж учнів ознайомили з правилами поведінки при розміщенні особистої інформації на власних сторінках в мережі та з етикетом спілкування.

Наприкінці інформаційної хвилинки  учні 6, 8 та 9 класів показали сценку, де присутні побачили вплив вірусу на улюблені іграшки, які потрапляють через скачуванні додатки, на їх гаджети через неофіційні джерела. Діти, запам’ятавши правила поводження в Інтернеті, знали, що робити у випадку зараження вірусом свого гаджету, викликали на допомогу Антивірус та разом здолали небажане ПЗ.

Інтернет — глобальне джерело інформації і знань. Це унікальна платформа для спілкування, творчості, створення власних проектів та самореалізації.

Максимально використовуючи можливості Інтернету, намагайтесь звести до мінімуму ризики, пов’язані з викраденням особистих даних і зараженням комп’ютера вірусами.

 

Вчитель інформатики Дузяк А.В.Создан 15 фев 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Онлайн перекладач
поменять